Stosunek przerywany w 4 dniu po miesiączce

Kochalam sie z facetem w 4 dniu po miesiaczce, byl to stosunek przerywany , robilismy to dwa razy. Spuscil sie na podloge . Kochamy sie tak od wielu lat i jest dobrze, czy teraz tez tak moglo byc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem ile trwa u Pani krwawienie. Niemniej jednak warto zaznaczyć, że stosunek przerywany nie chroni przed ciążą. W tym przypadku mogły być to już dni płodne.