Stosunek przez godzinę bez ejakulacji

co jezeli moj pierwszy stosunek w zyciu trwal ponad godzine a nie doszlo do wytrsku?? z tego dziewczyna miala 5 razy orgazm
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Pierwszy stosunek może znacznie odbiegać od oczekiwań. Jest to związane z nową sytuacją , sposobem stymulacji itp dla organizmu. Jeżeli problem będzie nadal występował należy skorzystać z pomocy lekarza.