Stosunek trzy dni po okresie a ryzyko ciąży

dzisiaj kochałem się z moja dziewczyną, jest 3 dni po okresie, bez zabezpieczenia, lecz mam problem kiedy odczułem mrowienie (czyli już dochodziłem) wsadziłem jeszcze 2/3 razy i wtedy wyjąłem ale dokańczałem ręka czyli tak jak podczas masturbacji, boje sie ze przez przypadek mogłem wyjąć za późno i coś wpadło, spermy było bardzo dużo, bo zostalo troche na pościeli i jej nodze, nigdzie w pochwie, lecz w środku? Czy podczas mrowienia wydziela sie sperma? Jaka jest szansa ze unikniemy ciąży?

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko ciąży, a stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną.
Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku także znajdują się plemniki. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia.