Stosunek trzy dni po skończonym okresie i bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży

Stosunek bez zabezpieczenia, jednak w dni nie płodne (3 dni po skonczonym okresie) Czesto oddaje mocz, mam dziwne zachcianki, okres spoznia sie jeden dzien.. Zawsze mam regularny, raz nie mialam przez 2 miesiace, ale został wyregulowany, jest możliwość ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szanse na ciążę są dość małe choć stosunek 3 dni po okresie nie gwarantuje bezpieczeństwa. Polecam wykonanie testu ciążowego.