Stosunek w 15 dniu cyklu a ryzyko ciąży

15 dc.-dłoń z nasienia, dotykanie pośladków przez majtki, dotykanie brzucha oraz piersi na gole cialo, prysznic, czy woda pomogla w dostaniu się plemników z tych miejsc?Miedzy myciem wcześniej dotykanych posladków a myciem pochwy nie oplukalam rąk. Przewidywany okres:19.04. Pojawienie się okresu: 16.04. 1i 2 dzień okresu srednie krwawienie, 2/3dc czysto, 3dc-od poł.lekkie krwaw., 3/4 dzień okr. duża kropka, 4 dc od południa do popolud..lekkie krwawienie.Szyjka nisko ułożona. Czy mogę być w ciąż?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest dość mała.