Stosunek w 2. tygodniu po miesiączce

Witam.Chcę zdać pytanie.Dwa tygodnie po miesiączce miałam zbliżenie z mężem,nie uprawialiśmy sexu mąż tylko pieścił mnie,jednak troszkę z tym przesadził i rano zauważyłam krew na bieliźnie.Co za tym idzie wygląda to tak jakbym dostała ponownie miesiączkę?Mam wobec tego pytanie(zdarzyło się to pierwszy raz takie krwawienia między miesiączkowe)czy to może być jakaś choroba czy może był niezbyt delikatny ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie nie oznacza to choroby a jedynie jest wynikiem plamienia kontaktowego spowodowanego mechanicznym podrażnieniem.