Stosunek w bieliźnie a ryzyko ciąży

Witam. Wraz z moim chłopakiem "uprawialiśmy seks" przez bieliznę (chłopak był w majtkach, ja w majtkach i krótkich spodenkach), po czym miał on wytrysk. Sperma była na spodenkach oraz przesiąkła na górną część moich majtek. Szybko zdjęłam spodenki i majtki i poszłam do łazienki przetrzeć okolice intymne wodą. Działo się to przed owulacją. 3 dni po tym wydarzeniu zaczęły boleć mnie piersi oraz cały czas utrzymuje mi się gorączka ok. 37,2*C. Czy możliwe, że doszło do zapłodnienia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest znikoma.