Stosunek w czasie karmienia piersią a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. 29-10-2013 urodzilam dziecko i jestem karmiaca matka i miesiaczki po porodzie jeszcze nie mialam. Nie mielismy zadnej antykoncepcji tylko stosunek przerywany, jednak teraz sie obawiam ze jestem w kolejnej ciazy. Mam objaw ktory mialam przy trzech poprzednich ciazach tzn. jestem bardzo senn. Wiem ze to moze byc normalne przy malym dziecku ale moja dzidzia bardzo dobrze spi w nocy i z tad podejrzenie ciazy. Kiedy moge isc do lekarza na usg czy jakies badanie stwierdzajace ciaze?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Badania można wykonać w każdej chwili. Sugerowałbym jednak w pierwszej kolejności wykonać test ciążowy.