Stosunek w czasie przeryw pomiędzy blistrami po pominięciu tabletki antykoncepcyjnej

Pominęłam jedną tabletkę anty 14 dnia przyjmowania ich, i wzięłam pominiętą kolejnego dnia (dwie naraz). Nie zaczęłam przyjmować tabletek od razu, tylko zrobiłam tygodniową przerwę, podczas tej przerwy uprawiałam seks. Czy jest możliwość zajścia w ciążę?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na zapłodnienie w tej sytuacji jest bardzo mała. Jeżeli rozpoczęła Pani prawidłowo kolejne opakowanie antykoncepcyjna ochrona w przerwie została zachowana.