Stosunek w czwartym dniu okresu a ryzyko ciąży

Witam, mam pytanie.Uprawialam seks w czasie okresu(4dz-mam okres regularny trwa 6dni i cykl 26 dni)stało się to2razypokolei, partner nie skończył we mnie zdążył wyjąć, jakies 5 min później znowu siekochaliśmy.Nastepnie 16dn cyklu uprawialiśmy seks z zabezpieczeniem(nie doszło ani do zsunięcia pęknięcia prezerwatywy ani do wytrysku)następnie chyba mam jakas infekcje gdyż odczuwam straszny ból przy oddawaniu moczu i bol plecow, do okresu zostało3dni a zauwazylam krew w moczu. Czy mogę być w ciązy?

Proszę spokojnie poczekać do terminu miesiączki. Jeśli nie wystąpi, to proszę zrobić badania beta HCG z krwi.