Stosunek w dni niepłodne, przemęczenie a ryzyko ciąży

Czy mogę być w ciąży jeśli współżyliśmy bez zabezpieczenia w dni niepłodne. Do wytrysku nie doszło w pochwie. Zrobiłam już dwa testy. Pierwszy 2 tyg po stosunku negatywny i kolejny 4 dni później wyszedł także negatywny. Od kilku dni bardzo boli mnie głowa. Rano po wstaniu odczuwam delikatne mdłości. Byłam bardzo zmęczona. Jednak codziennie chodzę do szkoły więc przemęczenie może być. Powoli dostaje paranoi. Czy możliwe, że jestem w ciąży ??
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie dolegliwości bólowe spowodowane są owulacją ponieważ nadszedł jej czas. Ciążą raczej jest mało prawdopodobna, tym bardziej iż dwa testy były ujemne.