Stosunek w dni płodne bez zabezpieczenia a możliwość ciąży

Witam mam pytanie uprawiałem stosunek z moją partnerką w dni płodne bez zabezpieczenia ale doszedłem na zewnątrz wiem że plemniki podasz stosunku też się wydzielają ale pytanie jest takie czy duże są szanse że zajdzie w ciążę czy to od czegoś zależy proszę o szybką odp pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną w związku z czym istnieje ryzyko ciąży. Nie sposób jednak powiedzieć np. procentowo jak duże, na pewno większe ze względu na dni płodne. Proponuję wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki, gdyby się nie pojawiła.
Pozdrawiam