Stosunek w dniu przyjęcia pigułki przed rozwolnieniem

Witam mam 22lata ma torbiel na lewym jajniku, mam przepisane vibin mini ostatnią tabletke 21(12.02.20105) wzięłam około 9-10 potem wypiłam kawe i miałam rozwolnienie a o 16-17stej kochałam się z mężem bez zabespiecznia a 14.02.2015 dotałam dopiero okres ale był dziwny niby była krew ale był tez jasny śluz ,18-19.02.2015 bolała mnie strasznie głowa miłam uderzenia gorąca zawroty głowy i ból w krzyżu nie wiem czy mogę być w ciąży niewiem mam dalej brac tabletki a do lekarza nie idzie się dostać

ciąża w tak krótkim czasie niespotykane by to były objawy, raczej nie z tej ostatniej tabletki!!!!, może wcześniej żle były brane wtedy może być ale w opisanym przypadku 0,1% szansy