Stosunek w prezerwatywie i ryzyko przeniesienia plemników na palcach

kochalam sie z moim chlopakiem w dni plodne. zabezpieczylismy sie, zabezpieczenie nie zawiodlo(gumka nie pekla, nie zsunela sie) nie doszedl we mnie, malo tego doszedl jakies 15 min po mnie w chusteczke. ubrudzil sobie troszke palce, poszedl do lazienki umyl je dokladnie, wrocil, ogarnelismy sie, ubralismy. po 15 min zaczelismy sie troche zabawiac jeszcze, peetin etc. mozliwe, zeby na palcach cos zostalo, albo ogolnie zebym zaszla skoro on nie doszedl, a zabezpieczenie nie zawiodlo?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego zachowania lub udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę się nie obawiać o ciążę. Jeżeli zrobiliście Państwo tak jak Pani pisze nie ma powodów do obaw.