Stosunek w prezerwatywie w dni płodne a ryzyko ciąży

Witam, dzisiaj uprawiałam seks z prezerwatywą. Podejrzewam, że mam dni płodne. Do wytrysku nie doszło w pochwie, a prezerwatywa po stosunku była nieuszkodzona i nie zsunięta z członka. Czy jest możliwość zajścia w ciążę ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeśli prezerwatywa była prawidłowo założona i nie doszło do jej uszkodzenia podczas stosunku, ryzyko ciąży jest znikome.