Stosunek w przerwie zażywania tabletek antykoncepcyjnych a możliwość ciąży

Dobry wieczór biore tabletki antykoncepcyjne kochałam sie w siedmiodniowej przerwie miedzy tabletkami gdy nie mialam juz okresu czy jest mozliwosc zajscia w ciaze w tym czasie?

Milena Lubowicz

Jeżeli nie popełniła Pani błędu w czasie przyjmowania tabletek, to ochrona antykoncepcyjna jest zachowana.
Pozdrawiam