Stosunek w wieku 17 lat

Witam mam 17 lat czy mogę przespać się z chłopakiem , kiedy oboje tego chcemy ?
17 LAT ponad rok temu

Witam,
Rozpoczęcie życia seksualnego to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka. Z medycznego punktu widzenia nie ma co do tego przeciwwskazań :) Jednak Ty sama musisz odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania tj. czy naprawdę tego chcesz? czy jesteś gotowa? czy znalazłaś odpowiedniego partnera, któremu ufasz? Warto pomyśleć również o odpowiednim rodzaju zabezpieczenia.
Pozdrawiam!