Stosunki bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo ciąży

kochałam się z facetem praktycznie że po kilka razy przez 3 dni bez zabezpieczenia. Okres miałam 3 stycznia z stosunek odbył się 29.12, 11.01,13.01 podczas jednego ze stosunków (11.01) partner doszedł ale wyszedł w ostatniej chwili. Mam temperaturę każdego dnia 37.2 37.4 coś w tych granicach ale też 36.8 . i biały gęsty śluz. czy mogę być w ciąży ? Bardzo proszę o odpowiedz. Jutro zrobię test ale pewnie to za wcześnie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w opisywanej sytuacji jest duża.