Strach, depresja i lęk o zdrowie podczas leczenie raka piersi

Dwa lata temu przeszlam leczenie raka piersi przez mastektomie, chemiterapie, radioterapie, psychoterapie i rekonstrukcje. W maju wciagnelo mi drugi sutek, nie ma guzow ani zgrubien. Dlaczego przy wychodzeniu z raka towarzyszy strach,depresja i lek o zycie. Dlaczego nie ma jutra.Prowadze bardzo aktywne zycie, duzo jezdze na rowerze,robie zdjecia,dobrze sie czuje,wyniki sa dobre a strach ciagle mi towarzyszy.Dziekuje i pozdrawiam,ES66

Jest tu i teraz i Ty korzystasz z tego tu i teraz, prowadząc aktywne życie a lęk Ci towarzyszy i to wydaje się, ze jest prawdziwe, bo jest lęk. Rozumiem, ze chodzi Ci o to jak żyć uwzględniając ten lęk. Prawda jest taka, ze lęk towarzyszy każdemu, lęk o zdrowie, o bezpieczeństwo, o bliskich, o pracę i można wymieniać. Pozdrawiam