Strach, płaczliwość, wybuchy gniewu a depresja

Witam, mam 23 lata. Zdecydowałam się napisać, bo już nie wiem co się ze mną dzieje. zawsze byłam wrażliwa,aż zanadto.Często czułam w sobie wewnętrzny lęk i poczucie winy, aż w końcu to wszystko wybuchnęło. Uczęszczałam na terapię psychologiczną przez rok czasu. Niby wszystko ucichło..A teraz?Powróciło z podwojoną siłą. Ciągle się czegoś boję,codziennie płaczę i wybucham ogromnym gniewem.Wszystko stało się beznadziejne..Trwa to już conajmniej od 3ch miesięcy.Czy to depresja?Proszę o pomoc. Sylwia

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry,

Diagnozowanie dolegliwości może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą. Stąd, najlepiej jak ponownie podejmie Pani leczenie.

Witam, doradzam ponowna konsultacje z Pani psychoterapeuta oraz opowiedzenie o tym stanie w którym jest Pani od 3 miesięcy. Pozdrawiam serdecznie.

Witam,

Zachęcam Panią do powrotu na psychoterapię. Najprawdopodobniej przerwa mogła przyczynić się do nawrotu objawów. Może Pani też się skontaktować z lekarzem psychiatrą. Jednak proszę zacząć od psychoterapii.

Pozdrawiam
Ewa Czernik