Strach przed bólem porodowym u 28-latki

witam czy ból porodowy jest bardzo bolesny?boje sie ze nie wytrzymam tego bolu a niechce krzyczec.jak go porównac z miesiaczkowym poniewaz wiele moich znajomych mówia ze to jest podobny bol.

Witam serdecznie. Trudno jest określić dokładnie charakter i natężenie bólowe. Każda kobieta nieco inaczej go odczuwa. Oczywiście można porównać go do bólu podczas miesiączki, choć warto zauważyć, że może być on okresami silniejszy.

Witam.

Na początek powiem Pani że ten ból wytrzyma każda kobieta-tak nas stworzyła natura. A poważnie mówiąc uczucia te można porównać do bólu miesiączkowego połączonego z silnym zatwardzeniem. Proszę się nie stresować na wyrost-widok dzidziusia zrekompensuje wszystkie dolegliwości.

Pozdrawiam ciepło.