Strach przed ciążą po dotykaniu penisa

30 dni temu dotykalam chlopaka po penisie zrobil sie wilgotny ale twierdzi ze to nie byl wytrysk tylko preejakulat,on mnie nie dotykal. mialo to miejsce na powietrzu 2 godziny pozniej umylam rece i skorzystalam z toalety. dostalam okres kilka dni pozniej ale sie spoznil 3 dni:( zrobilam juz 4 testy ciazowe (ostatni 2 dni temu)i wyszly negatywnie. pomimo tego bardzo sie boje, co sie ze mna dzieje?czy mozliwe zebym byla w ciazy?nie moge spac ciagle o tym mysle!do nastepnego okresu zostalo 8 dni :(

Milena Lubowicz

4 testy ciążowe wykluczają ciążę. Jeżeli nadal ma Pani wątpliwości można zrobić BhCG z krwi, natomiast cała sytuacja opisana przez Panią, też daje znikome prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
Pozdrawiam