Strach przed jedzeniem

Pani doktor..boję się jeść.Pije małymi łyczkami coca cole bez cukru..dziś i tak zrobiłam sukces. Mianowicie zjadłam rano postną kromkę chleba, ciemny kwaskowaty ze słonecznikiem-4 godz póżniej zjadłam pół smażonego obważanka ,póżniej wypiłam herbatę,planuje zjeść o 17.30 [biorę leki] pół kromki chlebka i 3 łyżki płatków zalanych odrobiną mleka. Dobrze robię? Ważę 70kg mam pytanie;czemu już bluzka jest lużniejsza na mnie i nie mam już opuchniętych kostek?

KOBIETA ponad rok temu

Witam,
  Proszę zastosować się do zaleceń, które uzyskałaś od Pani Urszuli Bieniek.
  Tam zostało wymienione wszystko, co powinnaś  robić i jak jeść.
Przedstawione przez Ciebie menu z pewnością nie można nazwać dobrym.
Brakuje w nim: warzyw, owoców, mięsa, nabiału.
Nie schudniesz od razu - to proces długotrwały, podobnie jak nabywanie dodatkowych kilogramów.
Trudno odpowiedzieć czemu opuchlizna zniknęła - może do potraw dodajesz mniej soli, która zatrzymuje wodę.
Być może warto udać się na konsultację psychologiczną, jeśli pojawia się paraliżujący strach przed jedzeniem?
Psycholog dodatkowo podpowie, jak skutecznie motywować się do odchudzania.
Pozdrawiam