Strach przed niechcianą ciążą po pettingu

czy mogę być w ciąży? nadal jestem dziewicą dotykałam się z chłopakiem w pewnym momencie doszedł nie wiem czy przypadkiem nie w dostała się sperma z ręki do środka 6 grudnia miałam mdłości z samego rana i tak utrzymywały się przez kilka dni czasami boli mnie głowa zauważyłam że dużo więcej jem dziś leciała mi krew z nosa temperatura ciała od 2 tygodni utrzymuje się 37 stopni okres powinnam dostać 17 grudnia spóźnia się 11 dni też nie mam piersi a czuję jakby zaczęły rosnąć bolą mnie dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na zajście w ciąże jest znikoma, ale nie można jej wykluczyć. Proponuję więc wykonać test ciążowy.

Witam, najwyraźniej coś się z Panią dzieje, proszę udać się do lekarza ginekologa, internisty, zrobić podstawowe badania, w tym test ciążowy, chociaż to, że jest Pani w ciąży jest prawie niemożliwe i najprawdopodobniej przeszła Pani jakąś infekcję wirusową a teraz po prostu się Pani denerwuje, co nakręca spiralę różnych objawów, prawdopodobnie o charakterze psychologicznym nie ginekologicznym.
Pozdrawiam