Strach przed skrzywdzeniem i problem w relacjach z mężczyznami

Dlaczego faceci to podli danie? Nie ma normalnych najpierw ojciec alkoholik później toksyczny związek z facetem który również pił i bił. Nawet naszą3m-czną córcie to ja powinnam leżeć i walczyć o życie, bo to moja wina, bo nie byłam w stanie jej obronić, zapewnić bezpieczeństwa A teraz gdy próbuje zapomnieć buduję nowy związek, ale partnerowi dostaje się za wszystko, boję się że skrzywdzi mnie, zuzię. Nie wiem co ze mną jest nie tak, przyciągam samych psycholi. Może jednak powinnam pozostać sama

Dzień dobry,

Proszę udać się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej w swoim mieście, gdzie uzyska Pani stosowną pomoc - nie tylko psychologiczną.

Serdecznie zachęcam do podjęcia psychoterapii. Po to, aby pani mogła przepracować bolesne doświadczenia, a także zastanowić się na tym, dlaczego przyciąga pani "samych psycholi". Uświadomienie sobie schematów, które stoją za takimi wyborami facetów, pozwoli wybierać zdrowiej - dla siebie i dla córki. Powodzenia!