Strach przed zatraceniem osobowości

Witam mam taki problem. Ostatnio bawiłem się NLP i rozwojem osobistym bo miałem problem z brakiem pewności siebie. W końcu zrozumiałem, że my mamy władzę nad uczuciami swoimi i teraz legł mój cały światopogląd, mam strach przed tym, że jakoś zatraciłem osobowość? Generalnie jestem świadomy, tylko jestem taki zagubiony dawniej kierowałem się uczuciami a teraz nie wiem czy kocham moją dziewczynę czy nie czy jestem fajny czy nie, czy jestem sobą czy nie, co lubie a co nie, czy można mi pomóc?:)

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza