Strata dziecka w 3. miesiącu ciąży

witam poronilam oczekiwanie dziecko w 3 miesiacu nie moge z tym zyc ... biore relamax bo to mi pani wydala w aptece nie pomaga nic prosze napiszcie co mi pomoze bo juz myslec o tym nie moge

Dzień dobry,
strata dziecka jest napewno bardzo cięzkim doświadczeniem. Sugerowałabym podjęcie psychoterapii. Jeżeli chcialaby Pani rzyjmować leki najlepiej udac się do psychiatry, ewentualnie lekarza pierwszeo kntaktu, ponieważ leki wydawane bez recepty mają slabe działanie. Najlepiiej jakby udała się Pani do psychologa lub psychoterapeuty jak najszybciej.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl