Streptococcus oralis i staphylococcus aureus

Wymaz z gardła wykazał streptococcus oralis i staphylococcus aureus. Czy da się to wyleczyć i jak? Mnóstwo osób pisze o wdychaniu dymu spalonej brzozy oraz jedzeniu czosnku, że po takiej terapii pozbyli się gronkowca. Czy warto? Jestem z dziewczyną 4 lata, całujemy się wiadomo, jednak ona nie ma tej bakterii. Jakim cudem? Czy może się zarazić skoro dotychczas się nie zaraziła? Moje objawy to okropny zapach z ust mimo higieny, oraz ropne wypryski na plecach. Dostałem na razie lek Ismigen.

Marta Mielniczuk

Witam, najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie się do zaleceń lekarskich i przyjmowanie przepisanych leków. Pozdrawiam.