Stres, bezsenność a spadek wagi

witam mam 36 lat ,mam trochę problemów ostatnia jakieś pół roku strasznie chodzę zdenerwowana co odbija się na relacjach z wszystkimi ciągle jestem nie wyspana nie umiem spać po nocach wciąż pulsuje mi pod okiem czy powinnam się udać do psychologa w dodatku odbiło się to na mojej wadze brak apetytu ważę 47 kilo schudłam 5 kilo w ciągu mieśiąca

Z opisu wynika, że jest Pani w ciągłym napięciu, mówiąc kolokwialnie emocjonalnie to Panią "zjada". Warto w takim momencie życia zdecydować się na psychoterapię. Psychoterapia uczy i pomaga radzić sobie w trudnych sytuacjach, więcej się zyskuje niż traci. Traci się przede wszystkim iluzje, że coś samo się rozwiąże. Pozdrawiam

Witam,
Zgłaszane przez Panią dolegliwości mogą być związane z Pani aktualna sytuacja życiową. Niewątpliwie stres ma silny wpływ na nasze samopoczucie. Warto skorzystać z konsultacji psychologicznej.