Stres, duszność a zadyszka

raz jestem blady raz czerwony, ból głowy, dusznośc zadyszka uginanie nóg chwianie praktycznie non stop oprocz tego tra ce wzrok z dnie na dzień coraz gorzej byłem już u paru specjalistów i nic mi nie pomogli praktycznie cały czas sie czuje jakbym miał za chwile umrzec w gabinecie naturalnej medycyny wyszłą mi bolerioza grzybica i cos tam jeszcze a na nfz nic mi nie wyszło oprócz małej zacmy w lewym oku i jakies zmiany na dnie oka ale 2miesiace później juz niby dobrze mam dużo stresu mam 26lat

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli badania nic nie wykazały, byc moze wskazana byłaby konsultacja z psychologiem lub psychiatra.
Pozdrawiam

Witam,

Zachęcam do wizyty u lekarza psychiatry i ewentualnie podjęcia psychoterapii ponieważ - jeśli lekarze wykluczają podłoże somatyczne – przyczyną mogą być zaburzenia lękowe.

Pozdrawiam,
Mata Dziekanowska