Stres i leczenie psychiatryczne

Witam! Mam problem, ostatnio mam duzo strwu, teraz dodatkowo od 2 miesiecy mam uczucie wypchania ucha od srodka jakby bylo zapchane oraz skoki tetna i mrowki na ciele, lecze sie psychiatrycznie ale nie wiem czy mam isc z tym jeszcze do rodzinnego czy to przez stres zwiazany ze smiercia matki itp moze byc? Mam takie guzki za szczeka pod uchem, sle one mnie nie bola, boje sie o raka i jestem w kropce ;/

Dzień dobry,

Prawdopodobnie szybciej dostanie się Pan do lekarza POZ, proszę również poinformować go o stosowanej farmakoterapii.

Witam. Trzeba od razu działać czyli zgłosić problem swojemu psychiatrze i pójść do laryngologa biorąc skierowanie od lekarza rodzinnego. Warto też wesprzeć leczenie farmakologiczne wizytą u psychoterapeuty. Pozdrawiam

Witam,
Jeżeli jest Pan pod opieką psychiatryczną,proszę tam przekazać swoje objawy,gdż być może na tym etapie wymaga pan podawania środków farmakologicznych.Można jednocześnie zaproponować skierowanie pana do pracy z psychoterapeutą i wyrazić tę wolę lekarzowi.Być może ,gdy stan zdrowia będzie wystarczająco stabilny,zostanie zaproponowana kolejna forma leczenia/terapia/.
Pozdrawiam serdecznie