Stres przed podróżą a nerwica

Mam 26lat i 5letniego syna. Zyje w stresie. Niedawno zdradzilam mojego chlopaka i mu o tym powiedzialam. 2 razy znalazlam sie w szpitalu bo raz wymiotowalam i dusilam sie a drugi raz dostalam drgawek, serce walilo jak mlot i dostalam jakiegos ataku. A dzisiaj mam leki bo jutro wyjezdzam zagranice i boje sie podrozy. Biore leki afobam. Jaki to rodzaj nerwicy, co mam robic, boli mnie odcinek ledzwiowy, mam naderwane korzenie nerwowe mam miec tez operacje w tym miejscu na dyskoskopie.

Dzień dobry,

Najlepiej jak znajdzie Pani w swojej okolicy psychoterapeutę i podejmie leczenie /tj.psychoterapię/. Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (w formie ambulatoryjnej) - np.: Poradnia Leczenia Nerwic, PZP lub prywatnie.
Może Pani również rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym, w którym stosowana jest psychoterapia (np.: Szp.Uniwersytecki w Krakowie).

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza