Stres z powodu zmiany pracy i brak motywacji do zmiany

Niedawno zmieniłam prace jest to praca z klientem i duża odpowiedzialność. Stresuje się przez co trzęsą mi się ręce, budzę się w nocy myślę o pracy, nic mnie nie cieszy, nie mam motywacji do jakiejkolwiek zmiany, w dni wolne śpię po południu, doskwiera mi brak apetytu, czasami chce mi się płakać z mojej bezsilności i braku motywacji do zmiany. Czuje się beznadziejnie nie mam na nic siły i chęci. Proszę o poradę

Witam, najwyraźniej stres związany z nowa praca jest dla Pani tak silny, ze zawiodły dotychczasowe mechanizmy radzenia sobie. Zachęcam do wizyty u psychoterapeuty aby przyjrzec sie co takiego spowodowało taki kryzys u Pani i poszukać nowych bardziej adaptacyjnych mechanizmów radzenia sobie. Pozdrawiam

Proszę koniecznie zgłosić się do psychologa. Podobne objawy mogą (ale nie muszą) znamionować depresje lub poważny kryzys. Diagnostyka pozwoli na podjecie odpowiedniego leczenia (psychoterapia, ewentualnie kontrola u psychiatry i farmakoterapia).

Dzień dobry, w tej sytuacji zachęcam do konsultacji psychologicznej i prawdopodobnie rozpoczęcia psychoterapii. Przyjrzy się pani swojemu funkcjonowaniu i obawom. Pozdrawiam.