Struktura torbielowata trzustki
Witam,mam pytanie co oznacza struktura torbielowata na pgonie trzustki o wymiarach 17 mm na 20 mm moj tata ma taki opis tomograii dodam ze 13 lat temu mial zapalenie trzustki.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Prawdopodobnie w przebiegu procesu zaplanego trzustki wytworzyła się torbiel wypełniona płynem. Jeżeli nie będzie się ona rozrastać nie ma powodów do obaw. Konieczna jest okresowa kontrola.