Struktury środkowe położone prawidłowo, układ komorowy symetryczny, nieposzerzony

Dzień dobry mam wyniki rezonansu magnetycznego córki i pisze w nim: Badanie MR OUN w sekwencjach TSE,FLASH oraz FLAIR w obrazach T1 i T2 zależnych, T1-zależnych po podaniu kontrastu w płaszczyznach - osiowej, czołowej i strzałkowej. Wartość diagnostyczna badania obniżają artefakty ruchowe. Struktury środkowe położone prawidłowo. Układ komorowy symetryczny, nie poszerzony. W konarze mózgu lewym i częściowo w górnej części mostu zmiana ogniskowa o wymiarach: 11mm 14mm 13mm. Co to jest?

Obraz badania jak wynika z treści jest niepewny wymaga dalszej diagnostyki, ja nic nie wiem co dolega jaki jest stan neurologiczny. Pozdrawiam