Strzelanie w kolanie i opuchlizna
Witam od okolo 3 tygodni szrzela mi cos w kolanie . Jest to takie odczucie i odgłos jakby to kolano pracowało na sucho i nie było w nim tej mazi. Tydzien temu kolano mi bardzo popuchlo i aż patrzyło . Lekarz zlecił mi maść i opuchlizna zeszła . Po około tygodniu sytuacja sie powtórzyła . Byłam na pogotowiu, lekarz zrobił rtg ale z moim kolanem wszystko w porzadku.Czy strzelanie w kolanie było powodem tego zapalenia czy wynikało ono jednak ze zwiększonej aktywności fizycznej przed ta sytuacja?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane "strzelanie" w kolanie może mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik artrozy, przerostu błony maziowej, patologii łękotek i wielu innych. W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą ortopedą.