Strzelanie w stawach kolanowych, ramiennych i łokciowych

Witam. Mezczyzna pracujacy umiarkowanie fizycznie 29 lat 91 kg Strasznie strzykają mi kolana. Strzykaja cale zycie ale teraz czesciej i glosniej. Strzyka mi w stawach ramiennych lokciowych. Mostku itd. JAk rano wstaje to wszystko strzyka z 10 sekund czy to starosc czy objaw choroby ? A jesli chodzi o kolana to nawet lezac czuje jakby ktos mnie delikatnie za nie ciagnal...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Samo strzelanie w stawach nie jest jeszcze niczym złym. Najczęściej jest to związane bezpośrednio z obecności pęcherzyków gazów w stawie. W opisanym przypadku warto zgłosić się do reumatologa.