Strzelanie w szyi oraz trzaski w uszach przy przełykaniu śliny

Test Western blot. Witam 10 mc. temu ukąśił mnie kleszcz. Po mc. zaczęłam odczuwać strzelanie w szyi oraz trzaski w uszach przy przełykaniu śliny. Póżniejsze objawy to:Ból kolan, palców,drganie mięśni, drętwienie kończyn, temp. 37,3 codziennie.Wykonane testy dwa razy Elisa(jedna przez zakaźnika)UJEMNE.Samopoczucie coraz gosze.Lekarz internista zapisał mi 3 tyg. doxycyliny 100mg2xdziennie, oraz 6 dni tinizadolum w trakcie. Mam pytanie: Po jakim czasie od odstawienia antybiotyku wykonać test WB?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przerwa powinna trwać co najmniej 4, najczęściej 6 tygodni .