Stulejka i krostki na penisie

Mam 18 lat. Mam stulejkę i krostki na penisie.Nie chce żadnego zabiegu, bo to wielki ból, a w tym roku czeka mnie matura więc nie mogę sobie pozwolić na przerwy. Chcę wstąpić do seminarium i moje pytanie to czy nie będzie problemów z książeczką wojskową? sprawdzają tam stulejke? i czy wstępująć do seminarium jak przyjeżdza lekarz na badania to też moge mieć problemy z dostaniem się do Seminarium poprzez stulejke? Naciągam go wieczorem ćwiczę.
18 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obecnie nie jest to problem uniemożliwiający przejście jakichkolwiek badań. Nie mniej jednak może ona powodować problemy w postaci nawracających zakażeń penisa.