Stulejka u dorosłych

Witam. Od 4 dni mam objawy grzybicy penisa. Jednakże zaczerwienienie i swędzenie już minęło. Jest o wiele gorszy problem. Skóra z mojego penisa nie chce zejść, jest jakby za wąska. Czytałem w Internecie o stulejce, czy to może być ta właśnie choroba? Wcześniej wszystko było w porządku z moim penisem, skóra z niego schodziła bez problemu. A teraz jest to duży ból i wielka obawa, że coś jest nie tak. Co Państwo mi mogą doradzić abym zrobił? Czy na skutek grzybicy penisa skóra może nie schodzić przez parę dni, a póżniej wszystko wróci do normy? Pozdrawiam i proszę o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Myślę, że mamy do czynienia z przypadkiem stulejki nabytej.

Infekcje i nieprawidłowa higiena mogą spowodować pojawienie się tego problemu.

Uważam, że powinien udać się Pan do urologa gdyż nie wolno zaniedbać tej sytuacji gdyż problem może się nasilić.

Stulejka może pogorszyć stosunki seksualne jak i powodować ból i pękanie skóry napletka, która może bliznowacieć, co może powodować się pogłębiania problemu.

Pozdrawiam!