Stwierdzenie dyskopatii odcinka lędźwiowego

Witam.We wrześniu '13 ukąsił mnie kleszcz, rumień nie wystąpił. Po miesiącu zaczęły zatykać mi się uszy i strzelać w karku. Laryngologicznie wszystko ok. neurolog stwierdził dyskopatie odcinka szyjnego. Po 2 miesiącach doszły inne objawy: Drętwienie, kłucie, palenie kończyn.Pogorszenie wzroku, blyski w oczach.Bóle stawów i kości. Drganie,skurcze mięśni itp. Wykonałam test ELISA(ujemny)zakażnik zlecil(rozszerzona ELISA(ujemny). Mam pytanie: Czy ma sens robić WB czy wybrać inny test? np. CD57

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy te prawdopodobnie nie wynikają z boreliozy.

Trzeba przeanalizować objawy zgłaszane i stan neurologiczny, obraz MRI kręgosłupa
Nie ma istotnych danych na Borreliozę
Czy miał Pan urazy kręgosłupa ? Jaki tryb życia ??
Pozdrawiam