Stwierdzenie nerwicy i zaburzeń depresyjnych

Witam Państwa. Stwierdzono u mnie nerwicę, po czym zaburzenia depresyjne. Ciągle mam, niedającą normalnie funkcjonować dolegliwość : wrażenie uciskającej obręczy wokół głowy, a także czasem miewam kłucie w głowie nieopodal skroni, bądź na szczycie głowy. Jestem rozkojarzona, mam problem z koncentracją, drgają mi mięśnie w różnych częściach ciała ( oko, kończyny górne i dolne, plecy). Zażywam antydepresant od 8 tygodni Citabax 20 (pół tabletki). Objawy fizyczne w.w nie mijają. Proszę o poradę.

Dzień dobry. Zalecam po pierwsze skontaktowac sie z psychiatrą, który przesisał Pani lek i powiedzieć mu, że objawy nie mijają - być może zmieni dawke lub zaleci inny lek, równolegle prosze skonsultowac się z psychologiem - jeżeli rzeczywiście cierpii Pani na nerwicę zalecena będzie długoterminowa psychoterapia. Pozdrawiam.