Stwierdzenie przepukliny przełykowej a dieta

Odnosie do DR. odpowiedzi na temat Stwierdzenie przepukliny przełykowej a co z fatem ze na obecna chwile moze spozywac tylko posilki plynne. Na wypisie ze szpitala bylo napisane goz o srednicy 20cm. Teraz czeka na kolejne badanie. Czy przy nowotworze zlosliwym mozna czekac miesiac na kolejna wizyte?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. I tak i nie. Nie wiem dokładnie jakiego charakteru jest wspomniana zmiana. Dieta płyna i półplynna jest wskazana ze względu na ułatwione przelykanie.