Stwierdzenie refluksu utajonego

Witam. Moja córka ma 21 tygodni. ma stwierdZony refluks utajony. Jest karmiona piersią. Jest leczona omeprazolem 15 mg dziennieJa jestem na diecie bez mlecznej. Od czterech dni w jej kupie pojawia sie śluz. Jej refluks tez sie pogorszył . Płacze przy jedzeniu, czy ten śluz może być przyczyna jakiejś alergii, czy można wykonać jakieś testy alergiczne?czy przy refleksie może zdarzać sie śluzową kupa bez konieczności wystąpienia alergii? Z góry dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Alergii - raczej nie. Wskazana jest jednak konsultacja z gastrologiem dziecięcym.