Stwierdzona nerwica lękowa

Witam,mam stwierdzoną nerwice lękową. Czy to normalne, że codziennie czuje sie źle i bez sił? :( nie daje rady normalnie funkcjonować. Robiłam badania krwi, wyszły ok. Usg brzucha - ok, badanie gin.-ok, mocz- ok, teraz czekam jeszcze na rezonans mag.głowy. Dodam,że biorę leki przepisane od psychiatry Citabax i Alprox, już mija 2 tygodnie, efekty uboczne nadal mam. Uderzenia gorąca, strasznie sie pocę. Najgorsze jest że codziennie się fatalnie czuje.. Czy to normalne przy nerwicy lękowej?

Dzień dobry,

Tak.
Proszę poszukać w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć leczenie, np.: w Poradni Leczenia Nerwic, PZP, prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Dzień dobry,
nie jest to naturalne, że się pani tak czuje i dlatego szuka pani pomocy. Najlepszą formą pomocy w przypadku zaburzeń lękowych jest psychoterapia. Szczególnie polecana jest terapia w nurcie poznawczo-behawioralny. Proszę wejść na mojego bloga ( http://poznacsiebie.pl/blog ) gdzie może znaleźć pani artykuły o zaburzeniach lękowych (nerwicowych) i psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Przy najbliżej okazji proszę też porozmawiać ze swoim lekarzem psychiatrą o tym jak czuje się pani na tych lekach - może konieczna jest ich zmiana czy inna dawka (niestety pacjenci często różnie reagują na te same leki).

Pozdrawiam serdecznie
-Bartosz Piasecki