Stwierdzone borderline i epizody depresyjne

Witam,wiem ze powinno to byc raczej omowione na terapii ale problem jest taki że nie potrafię z terapeutka jakoś tego rozwiązać więc szukam rady z zewnątrz.Ciężko mi mowic o tym co czułam po jakiejś sytuacji."Zaponinam".Ter.pozn-behawioralna więc to duża przeszkoda.Czuje się winna bo przez to nie ma na czym pracować.Może nie nadaje się na terapie.Ciężko coś doradzić czytając taki krótki opis jednak jestem zdesperowana.Proszę o jakokolwiek radę.Stwierdzone borderline i epizody depresyjne.

Dzień dobry,

Jeżeli nie odnajduje się Pani w takim nurcie, proszę spróbować czegoś innego - np.: terapii psychodynamicznej.

Są różne podejścia terapeutyczne ale też różni są terapeuci, mimo że np. z jednego nurtu - pracujemy bowiem nie tylko określonymi sposobami ale przede wszystkim "sobą". Dlatego jeśli czuje Pani że "utknęła" ze swoją terapeutką to proszę faktycznie spróbować poszukać kogoś innego. Z borderline niełatwo jest żyć o czym sama Pani najlepiej wie, ale tez niełatwo dla specjalisty pracować terapeutycznie. Jednak trzeba szukać pomocy dalej, wierzę że prędzej czy później trafi Pani na terapeutę który pomoże Pani w walce o siebie i polepszenie jakości swojego życia. Powodzenia, Monika