Stwierdzone zaburzenia psychiczne: depresja i CHAD

Witam.Od 21 roku życia mam stwierdzone zaburzenia psychiczne-depresja,depresja nawracająca,CHAD-od 2,5 roku leczę się psychiatrycznie.Od 21 r.ż. leczę się na pokrzywkę limfatyczną,mam astygmatyzm i niedowidzenie oka lewego.W 2014r. przeszedłem operację usunięcia nowotworu jelita grubego bez przerzutów (bez chemii).Ostatnie USG j.b. wykazało stłuszczenie wątroby, mam liczne obstrukcje z biegunkami, zaparcia,refluks żołądkowo-przełykowy.Czy mam szanse otrzymać stopień niepełnosprawności?.Pzdr

Dzień Dobry Panu,

Ma Pan sporo przebytych i aktualnych jednostek chorobowych, tak więc jest duże prawdopodobieństwo otrzymania przez Pana któregoś ze stopni o niepełnosprawności.

Życzę Panu powodzenia,
Irena Mielnik-Madej