Sucha skóra od urodzenia a odpowiednie działania

Witam serdecznie, mam problem ze skórą która jest od urodzenia strasznie sucha (łuszczenie), urodziłem się ok 2 tygodni po tym jak odeszły wody, lekarz prowadzący powiedział wtedy że problem ze skórą będzie mnie nękał do końca życia, zostały użyte już różnego rodzaju algi, balneum, bio oil, i setki różnych balsamów. Skóra wygląda jakbym miał pancerz żółwi... proszę o pomoc.

Małgorzata Panek

Może Pan spróbować tzw emolientów, czyli kosmetyków do pielęgnacji skóry atopowej. Wskazana byłaby wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam