Sucha skóra przy penisie a zapalenie mieszków włosowych

Witam, Zastanawiam się co jest mojemu partnerowi, ponieważ w okolicach intymnych a mianowicie w okolicach owlosienia i przy penisie ma bardzo suchą skórę, aż peka i robią się rany, najbardziej w górnej części przy zgięciu ponadto swędzi.O czym to może świadczyć? Czy może tak się dziać na skutek zapalenia mieszków wlosowych? Czy może jakimś zapaleniem grzybiczym? Ponieważ ze mną się nic nie dzieje nie mam ani zapalenia ani nie odczuwam swędzenia.Czy jest jakaś maść bez recepty?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugeruje to zmiany o etiologii grzybiczej. Wskazana konsultacja z dermatologiem.