Suchość pochwy kilka dni przed miesiączką a określanie dni płodnych

czy to normalne że przed miesiączką jakieś 2/3 dni mam sucho w pochwie? a za nim mam sucho to występuje biały śluz, czasem jest go więcej a czasem mniej i jest raczej nie rozciągliwy i dość gęsty. czy przed okresem są dni płodne ? po miesiączce wiem że są dni nie płodne, ile jest tych dni? jeszcze nie współżyłam ale uprawiałam petting.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawię uproszczony ''schemat dni płodnych i niepłodnych''. Owulacja następuje 14 dni przed okresem. Około 4 dni przed nią i 5 dni po niej są dni płodne. Pozostały czas to okres niepłodny. Proszę pamiętać iż dotyczy to regularnych cykli.